Ledenlijst – Simon Rompa

Speler: 
 Simon Rompa 
Leeftijd:
 39
Rating per 1-7-2016: 
 874
Hoogste rating ooit:
 982
All time gemiddelde:
 872
     .
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Damfeest Asgar Dordrecht DZHZ 2017
 Sneldamkampioenschap eerste klasse/tweede klasse UPDB 2017
 DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016
 Johan Kromhout Toernooi – Open NK Rapid KNDB 2016
 Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2016
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016
 Provinciaal bekertoernooi individueel PNDB 2016
 Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2016
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2016, 1e klasse
 Sneldamkampioenschap van Wamel EK GDB 2016
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2016
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2016
 Memorial Sranti 2016
 NK Sneldammen KNDB 2016, Groep C2
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 16e Dammen op de Dijk Loosdrecht 2015
 Jubileumtoernooi Groep 3 BDSV Barneveld 2015
 NK Rapid Groep BC KNDB 2015
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015
 Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2015
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2015, 1e klasse
 Terrasdammen Genk Belgie 2015
 Voorrondes 16e Dammen op de Dijk Loosdrecht 2015, 1e klasse B
 Provinciale Bekercompetitie PNDB 2015/2016
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2015
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2015
 Memorial Sranti 2015
 NK Sneldammen KNDB 2015, Groep C2
 Salou Open Buitenland 2015
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2015
 Nijmegen Open GDB 2014
 NK Rapid Groep BC KNDB 2014
 Openluchttoernooi Groep C&D Dampromotie Delft 2014
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2014
 Rock & Roll Toernooi Tilburg PNDB 2014
 Provinciaal Bekertoernooi individueel PNDB 2014/2015
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2014
 Memorial Sranti 2014
 NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C2
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C1
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2013
 Disco Blitz-open Portugal 2013
 Nijmegen Open GDB 2013
 Portugal-Open Portugal 2013
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2013
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2013
 Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013
 Sneldamtoernooi juli DOS Delft 2013
 Provinciaal bekertoernooi individueel PNDB 2013/2014
 Memorial Sranti 2013
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep C1
 Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht 2013
 Sneldamkampioenschap van DZHZ 2013, Groep C
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Groep C1
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012
 NK Rapid Groep BC KNDB 2012
 Portugal-Open Portugal 2012
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2012, 1e klasse
 Rapid kampioenschap van DZHZ 2012
 Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012
 Provinciaal bekertoernooi individueel PNDB 2012/2013
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep C3
 Provinciaal Sneldamkampioenschap PNDB 2012
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep C2
 Nijmegen Open GDB 2011
 NK Rapid Groep C KNDB 2011
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2011, 1e klasse
 Provinciaal Rapidkampioenschap DZHZ 2011, Senioren
 Sneldamkampioenschap van Wamel EK GDB 2011
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep C1
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep C1
 Delfts Damfestival E-G DOS Delft 2010
 NK Rapid Groep BC KNDB 2010
 Proviciaal Rapidkampioenschap DZHZ 2010
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2010
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2010
 Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep C4
 NK Rapid Groep C KNDB 2009
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2009, 1e klasse
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2009
 Rapidkampioenschap van DZHZ 2009
 NK Rapid Barrages KNDB 2008
 NK Rapid Finale KNDB 2008
 NK Rapid Finale KNDB 2008
 NK Rapid Voorronde C KNDB 2008, Voorronde X
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2008
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Tilburg PNDB 2008
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008
 DNC Open WHDB 2007
 DNC Open NK KNDB 2006
 Axioma Open WHDB 2005
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2005
 Axioma Open NK KNDB 2004

Ø      Geboortedatum 23 mei 1977

Ø      Lid sinds 1 juli 2006

Ø      Afkomstig van T.D.V. Tilburg

Ø      Speelt provinciaal bij Rompa Leder/D.A.M. Dongen

Ø      Penningmeester, wedstrijdleider en teamleider bij Rompa Leder/D.A.M.

Ø      Algemeen bestuurslid sinds 16 maart 2015

Ø      Per 1 april 2016 25 jaar lid van Rompa Leder/D.A.M. Dongen. Bondsspeld ontvangen

 

 2008

·      2e plaats sneldammen PNDB (C categorie), geplaatst voor NK

·      Clubkampioen van OSDO/D.A.M. in Dongen

·      Nederlands Kampioen sneldammen (C categorie)

·      Kampioen van Noord-Brabant (rating tot 900)

·      Nederlands Kampioen rapiddammen (C categorie)

·      2e plaats Gouds Beleg koppeltoernooi

·      Clubkampioen sneldammen OSDO/D.A.M. in Dongen

 2009

·      Gekozen tot sportman van het jaar 2008  door de gemeente Dongen

·      Kampioen van Noord-Brabant (rating tot 900)

·      Rapid kampioen van Noord-Brabant (rating tot 900)

·      3e plaats Nederlands Kampioen rapiddammen (C categorie)

 2010

·      2e plaats C categorie sneldamkampioenschap ZHZ 

·      3e plaats Openluchttoernooi Delft (E categorie)

 2011

·      Gedeeld topscorer 1e klasse PNDB seizoen 2010-2011 

·      Sneldamkampioen van ZHZ  C categorie

·      4e plaats NK Sneldammen C categorie

 2012

·      1e prijs 2e poule 1e klasse sneldamkampioenschap van Schoonhoven

·      Winnaar 2e klasse sneldamtoernooi Denk en Zet H.G.

·      1e prijs paastoernooi Dongen

·      1e prijs groep D paastoernooi Micone

·     Sneldamkampioen van ZHZ C categorie, geplaatst voor  het NK

·      3e plaats NK Rapid (C Categorie)

·     3e plaats PK 1e klasse ZHZ

·      Rapidkampioen ZHZ (C categorie)

 2013

·      Winnaar C categorie sneldamtoernooi Schoonhoven

·     Sneldamkampioen van ZHZ C categorie, geplaatst voor  het NK

·      1e prijs paastoernooi Dongen

·      1e prijs groep D paastoernooi Micone

·      3e prijs hoofdklasse Sranti Sneldamtoernooi Delft

·      Winnaar Keizercompetitie Rompa Leder D.A.M. Dongen

·      4e plaats NK sneldammen C categorie

·     2e plaats C categorie Zomer Sneldamtoernooi DOS Delft

 2014

·     Sneldamkampioen van Brabant tot rating 900 

·     Sneldamkampioen van ZHZ C categorie, geplaatst voor  het NK

·     Winnaar paastoernooi Rompa Leder D.A.M. Dongen

·     Topscorer 1e klasse Noord-Brabantse dambond

·     2e plaats Cat. C Piet Helderman Toermooi Wateringrn

 2015

·     Sneldamkampioen van Brabant tot rating 900 

·      1e plaats 2e klasse B Sneldamtoernooi Schoonhoven

·      3e plaats 2e klasse Sneldamdag Hardinxveld-Giessendam

·      2e plaats Dammen op de Dijk (1e klasse)

·      3e plaats Piet Helderman toernooi (Cat. C)

·      Winnaar Keizercompetitie Rompa Leder/D.A.M.

·      Winnaar paastoernooi Micone (Groep E)

·     Sneldamkampioen van ZHZ C categorie, geplaatst voor  het NK

·     Nederlands kampioen Rapid (C categorie) 

·     Kampioen van Brabant (C categorie) 

 2016

·      Winnaar 1e klasse sneldamtoernooi Schoonhoven

·      3e plaats Sneldamkampioenschap van Denk en Zet H.G. (2e klasse)

·      Winnaar Dongense paastoernooi

·     Sneldamkampioen van Brabant tot rating 900 

·     Kampioen van ZHZ (1e klasse) 

·     Kampioen van Brabant (C categorie)

2017

·      3e plaats Sneldamkampioenschap van Denk en Zet H.G. (2e klasse)

·      1e plaats Paastoernooi Dammend Tilburg (Groep C)

·      Sneldamkampioen van Brabant tot rating 900

·     Sneldamkampioen van Zuid Holland Zuid Cat.C