De Waarddammers 3

De Waarddammers 3 spelen in het seizoen 2021-2022 in de Tweede Klasse D, het programma ziet er als volgt uit:

 Ronde 3
za 16-10-2021     DES Lunteren 4     De Waarddammers DEZ CT   
 
 
  
    DEZ Reeuwijk     NDV Nieuwland   
 
 
  
    Alblasserdam     Gooi & Eemland 2   
 
 
  
    Samen Sterk 2     Zenderstad   
 
 
  
    De Waarddammers 3     Constant Charlois Rotterdam 2   
 
 
  
 Ronde 4
za 30-10-2021     De Waarddammers DEZ CT     De Waarddammers 3   
 
 
  
    Constant Charlois Rotterdam 2     Samen Sterk 2   
 
 
  
    Zenderstad     Alblasserdam   
 
 
  
    Gooi & Eemland 2     DEZ Reeuwijk   
 
 
  
    NDV Nieuwland     DES Lunteren 4   
 
 
  
 Ronde 5
za 13-11-2021     NDV Nieuwland     De Waarddammers DEZ CT   
 
 
  
    DES Lunteren 4     Gooi & Eemland 2   
 
 
  
    DEZ Reeuwijk     Zenderstad   
 
 
  
    Alblasserdam     Constant Charlois Rotterdam 2   
 
 
  
    Samen Sterk 2     De Waarddammers 3   
 
 
  
 Ronde 6
za 27-11-2021     De Waarddammers DEZ CT     Samen Sterk 2   
 
 
  
    De Waarddammers 3     Alblasserdam   
 
 
  
    Constant Charlois Rotterdam 2     DEZ Reeuwijk   
 
 
  
    Zenderstad     DES Lunteren 4   
 
 
  
    Gooi & Eemland 2     NDV Nieuwland   
 
 
  
 Ronde 7
za 08-01-2022     Gooi & Eemland 2     De Waarddammers DEZ CT   
 
 
  
    NDV Nieuwland     Zenderstad   
 
 
  
    DES Lunteren 4     Constant Charlois Rotterdam 2   
 
 
  
    DEZ Reeuwijk     De Waarddammers 3   
 
 
  
    Alblasserdam     Samen Sterk 2   
 
 
  
 Ronde 8
za 22-01-2022     De Waarddammers DEZ CT     Alblasserdam   
 
 
  
    Samen Sterk 2     DEZ Reeuwijk   
 
 
  
    De Waarddammers 3     DES Lunteren 4   
 
 
  
    Constant Charlois Rotterdam 2     NDV Nieuwland   
 
 
  
    Zenderstad     Gooi & Eemland 2   
 
 
  
 Ronde 9
za 05-02-2022     Zenderstad     De Waarddammers DEZ CT   
 
 
  
    Gooi & Eemland 2     Constant Charlois Rotterdam 2   
 
 
  
    NDV Nieuwland     De Waarddammers 3   
 
 
  
    DES Lunteren 4     Samen Sterk 2   
 
 
  
    DEZ Reeuwijk     Alblasserdam   
 
 
  
 Ronde 10
za 19-02-2022     De Waarddammers DEZ CT     DEZ Reeuwijk   
 
 
  
    Alblasserdam     DES Lunteren 4   
 
 
  
    Samen Sterk 2     NDV Nieuwland   
 
 
  
    De Waarddammers 3     Gooi & Eemland 2   
 
 
  
    Constant Charlois Rotterdam 2     Zenderstad   
 
 
  
 Ronde 11
za 05-03-2022     Constant Charlois Rotterdam 2     De Waarddammers DEZ CT   
 
 
  
    Zenderstad     De Waarddammers 3   
 
 
  
    Gooi & Eemland 2     Samen Sterk 2   
 
 
  
    NDV Nieuwland     Alblasserdam   
 
 
  
    DES Lunteren 4     DEZ Reeuwijk