Clubkampioenschap 2008

Cor Leenheer is dit jaar de wel zeer verrassende winnaar geworden van het Clubkampioenschap en werd tevens winnaar van het rating klassement < 950. Winnaar van het rating klassement 950-1100 werd de op de 8e plaats geëindigde Aart de Bruin. Met een 3e plaats werd Joop Roedolph, de clubkampioen van 2007, winnaar van het rating klassement > 1100. Hieronder de eindstand en alle uitslagen:

EINDSTAND

PlNaamRatingGesGewRemVerPnt
1Cor Leenheer80815102337
2Jan Baars5951873835
3Joop Roedolph11301293033
4Anton Kosior13121292132
5Randy Horne11931064026
6Wim van der Most8001434724
7Bert Baars9101134421
8Aart de Bruin10111241721
9Fred Roedolph1175943220
10Bas Blommers

–

1122717
11Hans Vleghert825921614
12Fons Huijbreghts1135631213
13Joop de Vries808522111
14Jose Bakker–11001111
15Jacques Luijendijk–51138
16Marjon de jong–31025
17Pim Arts70721014
 Frits Luteijn139721014
 Job Arts49520204
20Jacob van de Groep85710011

 

29-12-2008

Joop RoedolphAnton Kosior22
Fred RoedolphAart de Bruin22
Pim ArtsJoop de Vries31
Job ArtsJan Baars22
Bert BaarsMarjon de Jong31
Hans VleghertBas Blommers31
Cor LeenheerWim van der Most31

21-12-2008

Cor LeenheerJoop de Vries22
Fred RoedolphJose Bakker31
Joop RoedolphBert Baars22
Jan BaarsPim Arts31
Job ArtsWim van der Most22

15-12-2008

Bas BlommersWim van der Most13
Marjon de JongCor Leenheer13
Joop de VriesJose Bakker31

08-12-2008

Cor LeenheerBas Blommers31
Jose BakkerMarjon de Jong13
Joop RoedolphJan Baars31
Randy HorneFred Roedolph22

24-11-2008

Cor LeenheerAnton Kosior13
Randy HorneWim van der Most31
Fred RoedolphHans Vleghert31
Joop de VriesJan Baars22
Joop RoedolphAart de Bruin31
Jacques LuijendijkBas Blommers22

17-11-2008

Jose BakkerBas Blommers13
Jacques LuijendijkJan Baars31

03-11-2008

Jan BaarsJoop de Vries13
Cor LeenheerJacques Luijendijk31
Wim van der MostFred Roedolph13

27-10-2008

Bas BlommersCor Leenheer13
Hans VleghertJoop Roedolph13
Jan BaarsJacques Luijendijk31
Anton KosiorRandy Horne22

20-10-2008

Jacques LuijendijkBert Baars13
Jan BaarsCor Leenheer13
Wim van der MostBas Blommers31
Aart de BruinAnton Kosior13
Jose BakkerRandy Horne13

29-09-2008

Bas BlommersJan Baars13

22-09-2008

Bas BlommersJose Bakker31

15-09-2008

Jan BaarsBas Blommers31
Anton KosiorBert Baars31
Aart de BruinJoop Roedolph13

08-09-2008

Bas BlommersBert Baars13

01-09-2008

Randy HorneAart de Bruin31

14-06-2008

Hans VleghertAnton Kosior13
Randy HorneFrits Luteijn31
Cor Leenheer Jose Bakker31
Joop RoedolphFred Roedolph31

23-06-2008

Jose BakkerWim van der Mosst13
Aart de BruinCor Leenheer31
Fons HuijbreghtsAnton Kosior31

09-06-2008

Fons HuijbreghtsAart de Bruin31

19-05-2008

Wim van der MostAart de Bruin13
Cor LeenheerHans Vleghert13
Jose BakkerJan Baars13

05-05-2008

Cor LeenheerBert Baars31
Anton KosiorWim van der Most31
Randy HorneFons Huijbreghts31
Aart de BruinJan Baars31
Fred RoedolphJoop Roedolph22

28-04-2008

Cor LeenheerWim van der Most22
Randy HorneBert Baars22
Fred RoedolphFons Huijbreghts13
Jan BaarsJoop Roedolph13
Aart de BruinAnton Kosior13

21-04-2008

Cor LeenheerJan Baars31
Anton KosiorJacob van de Groep31
Joop RoedolphBert Baars31
Randy HorneHans Vleghert31

14-04-2008

Bert BaarsWim van der Most22

07-04-2008

Jan BaarsWim van der Most22

31-3-2008

Bert BaarsFrits Luteijn13

17-3-2008

Anton KosiorJan Baars31
Aart de BruinHans Vleghert31
Jose BakkerCor Leenheer13

18-02-2008

Jan BaarsJose Bakker31
Bert BaarsHans Vleghert22
Wim van der MostAnton Kosior13
Aart de BruinFred Roedolph13
Joop RoedolphFons Huijbreghts31
04-02-2008
Jan BaarsWim van der Most31
Joop RoedolphHans Vleghert31
21-01-2008
Fons HuijbreghtsRandy Horne22