DC Dordrecht nationaal 2017-2018

PlTeams123456789101112   We Pu Bs
1  De Kroonschijf DEZ  XXX..11111212....12131513   8 16 38
2  O2O 2  ..XXX1011131311..131211..   8 15 28
3  VAD Amsterdam  910XXX....131715..151011   8 12 40
4  DC Dordrecht  99..XXX9..1311151411..   8 10 22
5  PWG s-Gravenpolder  87..11XXX1071115....14   8 9 6
6  Leids Damgenootschap  877..10XXX..8..151212   8 7 -2
7  Haarlemse Damclub  ..93713..XXX1011813..   8 7 -12
8  De Hofstad Dammers  ....5991210XXX106..13   8 6 -12
9  Middelburg  87..55..910XXX..1310   8 4 -26
10  Van Stigt Thans 3  7856..51214..XXX..9   8 4 -28
11  Constant Charlois 2  59109..87..7..XXX14   8 3 -22
12  SNA 2  7..9..68..710116XXX   8 3 -32
za 16-09-2017     DC Dordrecht     De Kroonschijf DEZ   
9
11
D
 za 30-09-2017     De Hofstad Dammers     DC Dordrecht   
9
11
D
 za 28-10-2017     DC Dordrecht     O2O 2   
9
11
D
 za 11-11-2017     Haarlemse Damclub     DC Dordrecht   
7
13
D
 za 25-11-2017     DC Dordrecht     Constant Charlois 2   
11
9
D
 za 09-12-2017     DC Dordrecht     Middelburg   
15
5
D
 za 16-12-2017     PWG s-Gravenpolder     DC Dordrecht   
11
9
D
 za 06-01-2018     DC Dordrecht     Van Stigt Thans 3   
14
6
D
 za 20-01-2018     VAD Amsterdam     DC Dordrecht   
 
 
 
 za 03-02-2018     DC Dordrecht     Leids Damgenootschap   
 
 
 
 za 17-02-2018     SNA 2     DC Dordrecht   
 
 
 
Topscorers
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem 
1  Anton Kosior   DC Dordrecht   8   12   1307   1099.2   5.62  D
2  Fred Roedolph   DC Dordrecht   8   10   1200   1056.1   6.38  D
3  Nico Knoops   DC Dordrecht   6   9   1294   1077.8   3.50  D
4  Randy Horne   DC Dordrecht   7   9   1194   1130.1   4.57  D
5  Joop Roedolph   DC Dordrecht   6   8   1144   1090.3   7.83  D
6  Arie van de Weteringh Azn.   DC Dordrecht   4   7   1362   1076.2   5.50  D
7  Kees van Dijk   DC Dordrecht   6   7   926   1020.5   7.17  D
8  Ton van Bokhoven   DC Dordrecht   7   7   1142   1089.6   4.29  D
9  Bert Baars   DC Dordrecht   6   6   900   1076.0   3.50  D
10  Jan van den Hooff   DC Dordrecht   7   5   1103   1061.7   6.00  D
11  Simon Rompa   DC Dordrecht   5   4   911   1048.0   7.20  D
12  André Droog   DC Dordrecht   2   3   1358   1154.0   4.00  D
13  Job Arts   DC Dordrecht   3   3   1235   1261.0   3.00  D
14  Jan van Oosterhout   DC Dordrecht   4   1   860   1078.2   6.75  D
15  Bas Piepers   DC Dordrecht   1   0   —   1086.0   6.00  D

Klasse: 1e klasse B Ronde: 8

    DC Dordrecht     Van Stigt Thans 3  146
  Ton van Bokhoven (1142) Tiny Mous (1162)11 8 Partij
  Kees van Dijk (926) Reza Ghafoerkhan (1105)11 9 Partij
  Fred Roedolph (1200) Michiel Torn (1085)20 2 Partij
  Randy Horne (1194) Kamanda Mulaya (1054)11 3 Partij
  Simon Rompa (911) Jelle Groeneveld (1106)20 10 Partij
  Nico Knoops (1294) Peter Lansbergen (1044)20 7 Partij
  Jan van den Hooff (1103) Piet Bastiaanse (1160)11 5 Partij
  Anton Kosior (1307) Adriaan Groenendijk (924)20 1 Partij
  Bert Baars (900) Nico Groenendijk (952)11 6 Partij
  Joop Roedolph (1144) Dirk van Schaik Sr. (1071)11 4 Partij

 

Ronde 8
 za 06-01-2018     O2O 2     Leids Damgenootschap   
13
7
D
 za 06-01-2018     Haarlemse Damclub     VAD Amsterdam   
3
17
D
 za 06-01-2018     Constant Charlois 2     De Kroonschijf DEZ   
5
15
D
 za 06-01-2018     DC Dordrecht     Van Stigt Thans 3   
14
6
D
 za 06-01-2018     De Hofstad Dammers     SNA 2   
13
7
D
 za 06-01-2018     Middelburg     PWG s-Gravenpolder   
5
15
D

Klasse: 1e klasse B Ronde: 7

    PWG s-Gravenpolder     DC Dordrecht  119
  Peter Schunselaar (1194) Randy Horne (1194)11 1 Partij
  Fons Huijbreghts (1107) Bert Baars (900)11 3 Partij
  Niels Roelofsen (1136) Simon Rompa (911)20 10 Partij
  Rianka van Ombergen-Rentmeester (1130) Jan van Oosterhout (860)20 5 Partij
  Jeanine van der Horst (1098) Jan van den Hooff (1103)11 6 Partij
  Jos de Wild (1046) Joop Roedolph (1144)02 9 Partij
  Cees Rijk (1110) Anton Kosior (1307)02 8 Partij
  Hans Bomgaars (1080) Fred Roedolph (1200)11 4 Partij
  Jaap Veerhoek (1092) Ton van Bokhoven (1142)11 7 Partij
  Salomon de Jong (1179) Kees van Dijk (926)20 2 Partij

Verslag

Ronde 7
 za 16-12-2017     VAD Amsterdam     O2O 2   
10
10
D
 za 16-12-2017     Middelburg     Constant Charlois 2   
13
7
D
 za 16-12-2017     Leids Damgenootschap     De Hofstad Dammers   
8
12
D
 za 16-12-2017     PWG s-Gravenpolder     DC Dordrecht   
11
9
D
 za 16-12-2017     SNA 2     De Kroonschijf DEZ   
7
13
D
 za 16-12-2017     Van Stigt Thans 3     Haarlemse Damclub   
12
8
D

Klasse: 1e klasse B Ronde: 6

    DC Dordrecht     Middelburg  155
  Nico Knoops (1294) Wim Koppejan (1045)20 1 Partij
  Arie van de Weteringh Azn. (1362) Daaf Kasse (1311)11 8 Partij
  André Droog (1358) Piet Allaart (1067)20 2 Partij
  Anton Kosior (1307) Jaap de Jonge (1136)11 6 Partij
  Bert Baars (900) Patrick Rietsema (1059)11 5 Partij
  Fred Roedolph (1200) Arie den Hollander (1034)20 4 Partij
  Jan van den Hooff (1103) Piet Nieuwenhuijzen (1060)02 9 Partij
  Joop Roedolph (1144) Jan Moens (995)20 3 Partij
  Kees van Dijk (926) Ruud van Eenennaam (939)20 10 Partij
  Randy Horne (1194) Jan Grim (813)20 7 Partij

 

Ronde 6
 za 09-12-2017     Constant Charlois 2     SNA 2   
14
6
D
 za 09-12-2017     Haarlemse Damclub     PWG s-Gravenpolder   
13
7
D
 za 09-12-2017     De Kroonschijf DEZ     Leids Damgenootschap   
12
8
D
 za 09-12-2017     DC Dordrecht     Middelburg   
15
5
D
 za 09-12-2017     De Hofstad Dammers     VAD Amsterdam   
5
15
D
 za 09-12-2017     O2O 2     Van Stigt Thans 3   
12
8
D

Klasse: 1e klasse B Ronde: 5

    DC Dordrecht     Constant Charlois 2  119
  Bert Baars (900) Ratan Ganeshie (944)20 4 Partij
  Ton van Bokhoven (1142) Ramdew Jahani (1165)02 10 Partij
  Randy Horne (1194) Ashok Bhajan (1183)20 8 Partij
  Nico Knoops (1294) Sjaam Biekram (1037)11 9 Partij
  Jan van Oosterhout (860) Moenna Banarsi (989)02 2 Partij
  Arie van de Weteringh Azn. (1362) Nirain Ghoerai (930)20 1 Partij
  Fred Roedolph (1200) Marlon Mangroe (733)02 3 Partij
  Anton Kosior (1307) Harry Bisambhar (923)20 6 Partij
  Kees van Dijk (926) Leen Schinkel (801)11 7 Partij
  Simon Rompa (911) Soegrim Boedhram (859)11 5 Partij

 

Ronde 5
 za 25-11-2017     Van Stigt Thans 3     De Hofstad Dammers   
14
6
D
 za 25-11-2017     DC Dordrecht     Constant Charlois 2   
11
9
D
 za 25-11-2017     VAD Amsterdam     De Kroonschijf DEZ   
9
11
D
 za 25-11-2017     Middelburg     Haarlemse Damclub   
9
11
D
 za 25-11-2017     Leids Damgenootschap     SNA 2   
12
8
D
 za 25-11-2017     PWG s-Gravenpolder     O2O 2   
7
13
D

Klasse: 1e klasse B Ronde: 4

    Haarlemse Damclub     DC Dordrecht  713
  Stefan Stolwijk (1335) Job Arts (1235)11 7 Partij
  Mark Deurloo (1374) Bert Baars (900)20 6 Partij
  Roberto Vesciano (1079) Nico Knoops (1294)11 9 Partij
  Fabian Snijder (1128) Joop Roedolph (1144)11 10 Partij
  Dick Siegers (1091) Fred Roedolph (1200)02 4 Partij
  Rudi van Velzen (774) Jan van den Hooff (1103)02 3 Partij
  Roel Janssen (1208) Anton Kosior (1307)11 2 Partij
  Frans Elzenga (918) Ton van Bokhoven (1142)02 5 Partij
  Pieter Schoonderbeek (1068) Jan van Oosterhout (860)11 1 Partij
  Paul Smit (1004) Kees van Dijk (926)02 8 Partij

 

Ronde 4
 za 11-11-2017     De Kroonschijf DEZ     Van Stigt Thans 3   
13
7
D
 za 11-11-2017     De Hofstad Dammers     PWG s-Gravenpolder   
9
11
D
 za 11-11-2017     Constant Charlois 2     Leids Damgenootschap   
8
12
D
 za 11-11-2017     O2O 2     Middelburg   
13
7
D
 za 11-11-2017     SNA 2     VAD Amsterdam   
9
11
D
 za 11-11-2017     Haarlemse Damclub     DC Dordrecht   
7
13
D

Klasse: 1e klasse B Ronde: 3

    DC Dordrecht     O2O 2  911
  Ton van Bokhoven (1142) Hans van den Heuvel (1118)02 7 Partij
  Randy Horne (1194) Johan Wiering (1386)11 4 Partij
  Kees van Dijk (926) Lucien Leerdam (1095)11 6 Partij
  Arie van de Weteringh Azn. (1362) Wiebo Drost (1250)20 10 Partij
  Nico Knoops (1294) John Stins (1081)20 1 Partij
  Anton Kosior (1307) Hanco Elenbaas (1168)11 5 Partij
  Fred Roedolph (1200) Peter Hoogteijling (1340)11 9 Partij
  Jan van den Hooff (1103) Kenny Kroon (1135)02 3 Partij
  Jan van Oosterhout (860) Paul Lohuis (1126)02 2 Partij
  Joop Roedolph (1144) Marco de Koning (1194)11 8 Partij

 

Ronde 3
 za 28-10-2017     DC Dordrecht     O2O 2   
9
11
D
 za 28-10-2017     VAD Amsterdam     Leids Damgenootschap   
13
7
D
 za 28-10-2017     Middelburg     De Hofstad Dammers   
10
10
D
 za 28-10-2017     PWG s-Gravenpolder     De Kroonschijf DEZ   
8
12
D
 za 28-10-2017     Haarlemse Damclub     Constant Charlois 2   
13
7
D
 za 28-10-2017     Van Stigt Thans 3     SNA 2   
9
11
D

Klasse: 1e klasse B Ronde: 2

    De Hofstad Dammers     DC Dordrecht  911
  Hans Jacobsen (1090) Anton Kosior (1307)02 4 Partij
  Jetse Veenstra (1020) Bert Baars (900)11 3 Partij
  Dion van Bommel (1029) Ton van Bokhoven (1142)02 1 Partij
  Hugo Simons jr. (1174) Jan van den Hooff (1103)11 5 Partij
  Krijn Toet (1241) André Droog (1358)11 7 Partij
  Bonne Douma (1086) Bas Piepers 20 2 Partij
  Frans van de Velde (1095) Job Arts (1235)11 9 Partij
  Harold Jagram (984) Fred Roedolph (1200)11 8 Partij
  Piet Rozenboom (1000) Randy Horne (1194)11 6 Partij
  Jack Mondt (965) Simon Rompa (911)11 10 Partij

 

Ronde 2
 za 30-09-2017     De Kroonschijf DEZ     Middelburg   
12
8
D
 za 30-09-2017     Constant Charlois 2     VAD Amsterdam   
10
10
D
 za 30-09-2017     De Hofstad Dammers     DC Dordrecht   
9
11
D
 za 30-09-2017     Leids Damgenootschap     Van Stigt Thans 3   
15
5
D
 za 30-09-2017     O2O 2     Haarlemse Damclub   
11
9
D
 za 30-09-2017     SNA 2     PWG s-Gravenpolder   
6
14
D

Overzicht van de wedstrijd De Hofstad dammers-DC Dordrecht, Foto’s Hans Giphart (Facebook)

Klasse: 1e klasse B Ronde: 1

    DC Dordrecht     De Kroonschijf DEZ  911
  Job Arts (1235) Wim Kalis (1353)11 9 Partij
  Nico Knoops (1294) Cor Westerveld (1181)11 2 Partij
  Randy Horne (1194) Peter de Hek (1281)11 5 Partij
  Anton Kosior (1307) Peter Hartog (1235)11 7 Partij
  Jan van den Hooff (1103) Martin Nederlof (1031)02 10 Partij
  Ton van Bokhoven (1142) Ad de Hek (1143)11 4 Partij
  Fred Roedolph (1200) Eef Stam (1102)11 8 Partij
  Simon Rompa (911) Pieter Trapman Sr. (1174)02 3 Partij
  Joop Roedolph (1144) Harm Jan van Rees (1108)11 6 Partij
  Arie van de Weteringh Azn. (1362) Gerrit den Besten (814)20 1 Partij

 

Ronde 1
 za 16-09-2017     PWG s-Gravenpolder     Leids Damgenootschap   
10
10
D
 za 16-09-2017     Haarlemse Damclub     De Hofstad Dammers   
10
10
D
 za 16-09-2017     Van Stigt Thans 3     VAD Amsterdam   
5
15
D
 za 16-09-2017     DC Dordrecht     De Kroonschijf DEZ   
9
11
D
 za 16-09-2017     Middelburg     SNA 2   
10
10
D
 za 16-09-2017     O2O 2     Constant Charlois 2   
11
9
D

 

Typ hier je tekst